• ÜNİVERSA İÇ DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. Cemal Gürsel Cad. No:11 Kat:7 KARŞIYAKA - İZMİR

    0(232) 382 2314
    0(232) 382 2324
    0 (534) 915 92 73
  info@universa.com.tr www.universa.com.tr
 • TR-Electronic: karmaşık endüstriyel süreçler sıkı kontrol altında


  Otomasyon teknolojisi için ölçüm ve kontrol sistemleri sağlıyoruz!

  Endüstriyel süreçler sorunsuz ve güvenilir bir şekilde çalıştığında, bunun kısmen de olsa TR-Electronic ölçüm ve kontrol çözümlerinden kaynaklanma olasılığı yüksektir. Örneğin bir tiyatro perdesi yükseldiğinde, TR sistemleri karmaşık sahne teknolojisini izler. İnsanlar ve makineler birlikte güvenli bir şekilde çalışır ve izleyici mükemmel bir Prodüksiyona şahit olur. Rüzgar enerjisi santralleri, TR çözümleri tarafından kontrol edilen, optimum şekilde hizalanmış rotor kanatları sayesinde maksimum verimlilikle enerji üretir. TR sensörleri, Otomotiv endüstrisinin pres hatlarındaki gövde bileşenlerinin güvenli bir şekilde oluşturulmasını garanti eder. Lojistikte, TR ölçüm sistemleri malların taşıma sistemlerinden yüksek raflarda düzenli bir şekilde nakledilmesini sağlar. TR kontrol ve ölçüm modülleri, içme suyu temini için kullanılan pompaları kontrol eder ve izler, odun yakıtlı tesislerde peletlerin doğru beslenmesini düzenler veya bir delme makinesindeki hataları erken bir aşamada tespit etmeye yardımcı olur.

  TR-Electronic, tüm bu ve diğer uygulamalar için yüksek kaliteli standart ürünler veya özelleştirilmiş çözümleri oluşturan doğru rotatif enkoderleri, lineer enkoderleri ve sürücüleri temin eder.

  Bizim amacımız sizin başarınızdır!

  TR-Electronic, otomasyon teknolojisindeki endüstriyel uygulamalar için sensör ve aktüatörler geliştirir, üretir ve satar. Bireysel yetkinlikleri daha iyi entegre etmek ve müşterilerimiz için daha şeffaf hale getirmek için şirketi iş birimlerine ayırmış bulunmaktayız:

  Rotatif enkoderler birimimizde optik veya manyetik taramalı ürünler, dönen bir şaftın açısal hareketini tespit etmek için gereklidir. Manyetostriktif doğrusal enkoderler, örneğin bir hidrolik silindirde, temassız doğrusal hareketin konumunu ölçer. Motion Business birimimizde akıllı kompakt sürücüleri, aktüatör olarak veya ileri teknoloji sürümünde proses sürücüleri olarak kullanılır. Presleme ve delme işlemlerinde özel bilgi birikimi ile birlikte özelleştirilmiş kontrol ve ölçüm modülleri kapsamlı ürün portföyünü tamamlar. Bileşenler birimimizin otomasyon bileşenleri ürün yelpazesini tamamlar. Otomasyon birimi tarafından sağlanan geliştirme hizmetleri, pres hatlarını yeni performans seviyelerine getiriyor, verimli enerji kullanımı ve adil faturalandırma için akıllı ölçüm çözümleri sunuyor, su temini ağlarının uzaktan izlenmesini sağlıyor veya akıllı ısıtma otomasyonu ile rahat bir ortam sağlıyor.

  Dünya çapında mevcut, yerel şirketimiz

  Swabian’ın sıkı çalışmaya eğilimi ile karakterize edilen TR-Electronic, güçlü yerel köklere sahipken, aynı zamanda dünya çapında aktiftir. En önemli müşterisi, Almanya’da güçlü bir geleneğe sahip olan makine ve tesis mühendisliği endüstrisidir. Avrupa, ABD, Kanada, Brezilya ve Asya’daki iştiraklerimiz ve teknik satış ortaklarımız, Trossingen’in birincil konumuna ek olarak, profesyonel tavsiye ve proje planlaması sunmakta ve aynı zamanda TR ürün yelpazesine dünya çapında erişim sağlamaktadır. TR’nin 2010 yılında Çin’in Pekin şehrinde kurulan satış iştiraki şu anda birçok Avrupalı şirket için Asya’daki üretim yerleri ile doğrudan temas halindedir ve Uzak Doğu’daki büyük çaplı endüstriyel projeleri desteklemektedir.

  Yenilikçi ürünlerimizin ve büyüyen küresel başarımızın temeli, Trossingen’de bulunan uzmanlarımız, uzman fikirleri ve geliştirme uzmanlığımızdır. Uzun süredir devam eden deneyimimiz ve kalifiye çalışanlarımız tarafından sağlanan ilhamın optimum kombinasyonu, bugün ve gelecekte ürün yelpazemizin işlevselliği, kalitesi ve maliyet verimliliği açısından rekabet avantajı sağlamaktadır.

  Biz bunun için varız. Biz bunun için çalışıyoruz. Ve değerlendirilmek istediğimiz şey bu!

  Kurumsal İlkeler

  Müşterilerimiz

  Firmamızın odak noktası müşterilerilerimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını erkenden tespit ediyor ve bu ihtiyaçlara yönelik teknik yetkinliğe sahip yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmak önceliğimizdir.

  Kalite Yönetimi

  Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi ekonomik başarımızı sağlar. Başarımız ise firmamızın devamlılığını sağlar. Sıfır hata konseptimiz ve süregelen iyileştirme prensibimiz, kalite yönetim sistemimiz için temel gereksinimlerdir.

  Çalışanlarımız

  Çalışanlarımız hedeflerimize ulaşmak için esas bir öneme sahiptir. Çalışanlarımızın motivasyonu ve yeterliliği için sürekli eğitim ve daha çok eğitim şarttır. Çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı için tehlikeyi en aza indirmek için sürekli çalışıyoruz.

  Çevremiz

  Geçerli tüm yasa ve hükümlerin farkındayız ve bunlara bağlı kalma konusunda kararlıyız. Çevremize saygı duyuyor ve kaynaklarımızı dikkatli bir şekilde kullanarak çevremiz üzerindeki etkilerini en aza indiriyoruz.