• ÜNİVERSA İÇ DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. Cemal Gürsel Cad. No:11 Kat:7 KARŞIYAKA - İZMİR

    0(232) 382 2314
    0(232) 382 2324
    0 (534) 915 92 73
  info@universa.com.tr www.universa.com.tr
 • Bağlı kalın

  Bağlı kalın

  Hassas ve sağlam enkoderler bile uygun bağlantıya sahip olmadıkça verimli olamazlar. TR-Electronic’in özellikle endüstriyel Ethernet için ürettiği konnektörlü bağlantı kabloları, uzun süreli kararlı bağlantı için en yüksek güvenilirliği sunar.  TR-Electronic olarak ocak 2020 tarihinden beri TR-Electronic enkoder kullanıcılarının enkoder seçimini ve tedariğini kolaylaştırmak adına bağlantı kablo çeşitlerini ürün yelpazemize eklemiş bulunmaktayız.

  Öncelikle TR-Electronic kullanıcılarına endüstriyel Ethernet ile rotatif ve lineer enkoderlerinin veri aktarımı ve besleme işlemlerini gerçekleştirmek üzere kablo tedarik edilir. Bu kablolar, enkoder tarafıyla her zaman eşleşen M12 konektörü ve diğer ucundaysa uygulamalara uygun olan konnektörlere sahip olmakla birlikte en yaygın olanı kontrol kabinlerinde bulunan bus bağlantısını sağlayan RJ45 soketleridir. Bu bağlantı kablolarımız M12 konnektörlere sahip bus kablolarıyla sahada bulunan cihazları birbirine bağlar. Ayrıca bağlantı kabloları müşteri isteğini karşılamak adına açık uçlu ve çeşitli standart uzunluklara sahip olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

  TR-Electronic bağlantı kablolarının üretiminde Murr Electronic’in uzmanlığına güvenmektedir. Bu bağlantı kabloları sensörler ile kontrol sistemleri arasında yüksek kaliteli veri aktarımını güvenilir bir şekilde sağlamaktadır. Bağlantı kabloları ile TR-Electronic ürünleri arasındaki mükemmel uyum tarafımızca test edilmiştir.

  TR-Electronic bağlantı kabloları diğer bağlantı kablolarıyla karşılaştırıldığında, ürünlerimiz kanıtlanmış üretim süreci ile elektrik bağlantısı ve sızdırmazlık özellikleriyle daha güvenilir olup daha kompak özelliğe sahiptir. Bu özellik,TR-Electronic tarafından üretilen milli/solid ve oyuk/hollow şaft özelliğine sahip rotatif enkoderlerde eksenel ve radyal bağlantı seçenekleri ile dar alanlarda bile güvenli kullanım sağlamaktadır.

  TR-Electronic olarak siz TR-Electronic kullanıcılarına yönelik PROFIBUS özelliğine sahip TR-Electronic sensörlerine uygun kablolarımızın kısa sürede satışa sunulacağı bilgisini paylaşmaktan memnuniyet duymaktayız.

  Daha fazla bilgi için kataloğumuzu ziyaret ediniz.

   press article including photograph