Ahşap endüstrisi

Ahşap endüstrisi için ölçüm ve kontrol sistemleri

Yenilenebilir bir ham madde olan ahşabın ekonomik ve ekolojik öneminin giderek artması şiddetli bir rekabet ortamının oluşmasına sebep olmaktadır. Bu sebepten ötürü ahşap sektöründe başarılı olarak hayatta kalma otomatik üretim süreçleri ve maksimum maliyet verimliliği ile birlikte en yüksek ürün kalitesini gerektirmektedir.

TR-Electronic’te, transfer makinelerinizde ve işleme merkezlerinizde akıllı ve merkezi olmayan kontrol konseptleri, yerel sinyal işleme özellikli verimli sensörler, güçlü sıcaklık dalgalanmalarına ve mekanik strese rağmen güvenilir şekilde çalışan ürünler bulacaksınız.

Ölçüm ve kontrol sistemlerimiz, ahşap işleme endüstrisinde verimli, akıllı ve kesintisiz ağa sahip otomasyon çözümlerinin temelini oluşturur. Ayrıca, belirli makine konseptleri için doğru sensörler, ölçüm ve izleme sistemleri portföyümüzde bulunmaktadır. Bunlar, makineleriniz ve sistemlerinizle ideal proses kararlılığı ve verimliliği elde etmenizi sağlayacak ve böylece rekabet avantajınızı artıracaktır.

Ahşap sektöründe TR-Electronic olarak LMR_48 serisi dayanıklı lineer konum enkoderlerimizin doğrudan hidrolik silindirlere montajı ve encoTRive ürünlerimizle sağladığımız merkezi olmayan tahriklerle sistemdeki durdurma ve işleme konumlarının ayarlanması ile sizlere uygun çözümler sağlamaktayız.