Metal işleme teknolojileri

Delme ve şekillendirme işlemleri için ölçüm ve kontrol sistemleri

Delme ve şekillendirme teknolojisinde kârlı çalışma sadece yüksek verimli makineler ve yetkin çalışanlar değil, aynı zamanda yüksek verimli, otomatikleştirilmiş prosesler gerektirir. Artan rekabet ve maliyet baskısı sebebiyle daha kısa inovasyon döngüleri ve üretim sürelerine olan talep ile yüksek kalite gereksinimlerini içeren otomasyon teknolojisini önemli kılar.

Kapsamlı görselleme, delme ve şekillendirme işlemlerinin gerektiğinde görüntülenmesini, izlenmesini ve idealleştirilmesini sağlar. TR-Electronic, sizlere bu alandaki makineler ve aletler için çok çeşitli sensörler sunmaktadır. Bunlar ses, sıcaklık, yer değiştirme, titreşim ve basınç gibi fiziksel miktarları ölçüm ve kontrol sistemleri tarafından değerlendirilen elektrik sinyallerine dönüştürüp delme ve şekillendirme ile ilgili tüm ekipmanlara ait işlem verilerinin kesintisiz olarak görüntülenmesini sağlar. Ayrıca, TR-Electronic olarak sizlere yeni ve yenileyeceğiniz sistemleriniz için eksiksiz ölçüm sistemleri, ekipman güvenliği, pres kuvveti izleme işlevleri, delme ve şekillendirme prosesleriniz ile ilgili kapsamlı hizmetler sunmaktayız.

TR-Electronic olarak sizlere metal işleme sektöründe kullanmanız için uzun çalışma ömrü ile birlikte güvenilir çalışma garantisini içeren şok ve titreşimin neden olduğu yüksek gerilimlere kolayca dayanabilen ürünlerimizle hizmet veriyor olacağız.

TR-Electronic’ten metal işlemede başarılı ürünler:

Örnek Projemiz – Härter Stanztechnik GmbH, Königsbach/Stein

Yüksek performanslı işlevsel kalıplar, hassas preslenmiş parçalar, hassas enjeksiyon kalıplı parçalar ve alt gruplar